W **** Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju stosujemy sprawdzone sposoby leczenia dyskopatii. Dzięki rehabilitacji i zabiegom sanatoryjnym postęp choroby może zostać zahamowany, a pacjenci zyskują większą sprawność, przez co życie z dyskopatią staje się łatwiejsze. Nad przebiegiem zabiegów czuwa wykwalifikowana kadra medyczna, a do dyspozycji kuracjuszy oddaje profesjonalny sprzęt i szeroki wybór naturalnych metod leczniczych.

Dyskopatia leczenie

Jak przeciwdziałamy dyskopatii? Leczenie i rehabilitacja w Słonecznym Zdroju:

  • Kąpiele siarczkowe, z których słynie Busko-Zdrój, działają przeciwzapalnie i regenerująco wspierając w leczeniu dyskopatii. Pomagają one w walce z bólem i zwiększają ruchomość mięśni i stawów.​​​​​​
  • Ćwiczenia poprawiające sprawność to podstawa rehabilitacji kręgosłupa. Pacjenci Słonecznego Zdroju ćwiczą pod okiem profesjonalnych instruktorów i fizjoterapeutów.

Dyskopatia Rehabilitacja

  • Masaże w Słonecznym Zdroju to jedna z najważniejszych metod stosowanych w rehabilitacji dyskopatii. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów. Dzięki działaniu ciepła i ucisku, spięte mięśnie wokół kręgosłupa rozluźniają się, a następnie poprawiają swoje funkcjonowanie..
  • System Tergumed 710 to połączenie urządzenia do ćwiczeń z komputerem, który stale bada możliwości kręgosłupa oraz postępy osiągane przez pacjenta w rehabilitacji.

Leczenie dyskopatii

Nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra sprawiły, że hotel Słoneczny Zdrój stał się jednym z najbardziej cenionych w Polsce ośrodków wyspecjalizowanych w zwalczaniu dyskopatii (leczenie i rehabilitacja). Oprócz zabiegów sanatoryjnych pacjenci mogą tu także zasięgnąć rady fizjoterapeutów oraz lek. med. Dariusza Klareckiego, specjalisty w zakresie medycyny fizykalnej i balneoklimatologii.

W ofercie hotelu, z myślą o osobach zainteresowanych leczeniem dyskopatii, można znaleźć tygodniowe „Wczasy rehabilitacyjne”, „Pakiet Medyczny” oraz „Skuteczne leczenie kręgosłupa”, obejmujące kompleksowe zabiegi pozwalające przynieść ulgę w bólu i poprawić jakość codziennego funkcjonowania.

Zadzwoń, aby uzyskać informacje: +48 41 310 11 12

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij