Restauracja Ponidzie i Oranżeria

Elementem dopełniającym atmosferę każdego miejsca i sercem każdego domu jest kuchnia. Dlatego Goście odwiedzający nasz hotel goszczeni są wykwintną kuchnią europejską, polską oraz lokalnymi specjałami. Również jeżeli będą Państwo tylko przejazdem w Busku-Zdroju, zapraszamy na wyśmienity lunch lub kolację. Życzymy smacznego!

 

Biorąc pod uwagę komfort naszych Gości oraz duże zainteresowanie Restauracją Ponidzie informujemy, iż zamówienia A’la carte dla Gości z zewnątrz będą realizowane wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji.  Z wyrazami szacunku Szef Kuchni Dominik Błażewicz.

 

W tej galerii potraw Twój smak robi za przewodnika

Restauracja Ponidzie to jedyne takie miejsce w Busku-Zdroju. Wyjątkowe, eleganckie wnętrza potrafią pomieścić do 250 Gości. Tutaj dzień rozpoczynamy od wykwintnego bufetu śniadaniowego  przy aromatycznej kawie. Po południu cieszymy podniebienie lekkim lunchem, a wieczorem kosztujemy lokalnych specjałów. Wszystko to przy nastrojowej muzyce, w akompaniamencie wykwintnych win i niepowtarzalnych deserów. Nasze kulinarne smaki i zapachy wiążą kuchnię europejską w stylu fusion z bogactwem produktów regionalnych. Restauracja hotelowa, połączona bezpośrednio z piękną i przeszkloną oranżerią, idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe i prywatne. Można organizować tutaj różnorakie wydarzenia i uroczystości - od imprez integracyjnych i firmowych, poprzez komunie, chrzciny, aż po jubileusze i urodziny. 

O restauracji Ponidzie wspomniał perstiżowy przewodnik "Gault & Millau", nadając jej po raz kolejny kulinarną złotą czapkę.

 

Zobacz nasze menu 

Gotowanie dla Hotelu Słoneczny Zdrój to dla mnie i mojego zespołu prawdziwa przyjemność. To ciągle nowe kulinarne wyzwania, dążenie do perfekcji, ale też czas gastronomicznej zabawy. Naszym wysiłkiem i zaangażowaniem staramy się prezentować Państwu bogactwo smaków i aromatów, komponowanych w oparciu o produkty, którymi hojnie obdarzyła nas natura. Zapraszam do odkrywania smaków.

Dominik Błażewicz Szef Kuchni

Skontaktuj się z nami

Restauracja Ponidzie / Hotel Słoneczny Zdrój
Zapraszamy codziennie
700 - 2000
Ul. Bohaterów Warszawy 115
28-100 Busko Zdrój
+48 41 378 88 21 fb@slonecznyzdroj.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij