Bar Kalejdoskop 

Bar Kalejdoskop to połączenie klubowej atmosfery z doskonale dobraną ofertą kaw, herbat, drinków i cocktaili z różnych części świata. Słodkości z hotelowej cukierni skojarzone z doskonale przyrządzoną kawą sprawią, że wizyta w barze zamieni sią w prawdziwą ucztę dla podniebienia. Razem z barem udostępniamy trzy strefy o indywidualnie zaaranżowanym wystroju – Venus, Mars i Winiarnię. Uzupełnieniem relaksu w hotelowym barze jest gra w kręgle 

 

W dniu 31.01.2021r. Klub Kalejdoskop dostępny wyłącznie dla osób, które uczestniczą w wydarzeniu „Muzyczny Kalejdoskop”.

 

Klub Nocny Kalejdoskop

W każdy weekend Bar Kalejdoskop zamienia się w elitarny Klub Nocny ze specjalnie wyselekcjonowaną muzyką, koncertami znanych gwiazd oraz rozmaitymi pokazami. W  soboty zapraszamy Gości  na niezapomniane chwile spędzone w klubowej atmosferze, przy doskonale skomponowanych cocktailach. Przy wejściu do Klubu obowiązuje selekcja Gości.

Dodatkowe atrakcje w Klubie:

  • Kręgielnia - cena 40 złotych / godzina / 1 tor
  • Bilard - cena 20 złotych / godzina (bezpłatny dla Gości hotelowych)

Sala Mars

Zgodnie z ideą „mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus” nasza Sala Mars dedykowana jest dla Mężczyzn i ich zainteresowań. Rzutnik multimedialny znajdujący się w sali i ogólny wystrój miejsca sprzyjają wspólnemu oglądaniu meczów, organizacji wieczorów kawalerskich lub kameralnych szkoleń.

Sala Venus

Zgodnie z ideą „mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus” nasza Sala Venus idealnie nadaje się na eleganckie spotkania Pań przy lampce wina oraz szalone wieczory panieńskie. Wierzymy, że nie tylko kobieca intuicja, ale i inwencja nie zna granic, dlatego otwarci jesteśmy na wszelkie pomysły Pań w kwestii zastosowań Sali Venus.

Winiarnia

W trzeciej sali mieści się Winiarnia z bogatym asortymentem wyselekcjonowanych trunków. To propozycja dla koneserów wyszukanych smaków, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę podczas prezentacji prowadzonych przez sommelierów.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij