Czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju to ośrodek wyspecjalizowany w rehabilitacji chorób kręgosłupa, w tym także w leczeniu skoliozy. Osoby cierpiące na tę chorobę mogą tu skorzystać z szeregu zabiegów pomagających w zwalczaniu dolegliwości bólowych i poprawiających funkcjonowanie układu kostnego.

Jak można ulżyć chorym na skoliozę? Leczenie i rehabilitacja, które możesz podjąć podczas pobytu w Słonecznym Zdroju:

Kuracja z wykorzystaniem czynników naturalnych
Busko-Zdrój słynie z leczniczych źródeł siarczkowych. Zawarty w wodzie siarkowodór łagodzi ból i przyspiesza regenerację tkanek. Jego działanie cenione jest także w zakresie łagodzenia przypadłości związanych ze skoliozą. Rehabilitacja polega na zażyciu serii kilkuminutowych kąpieli.

Skolioza Leczenie

Leczenie skoliozy z użyciem nowoczesnego sprzętu
Słoneczny Zdrój to jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków sanatoryjnych wyspecjalizowanych w leczeniu chorób kręgosłupa w Polsce. Pacjenci mogą skorzystać tu z szerokiej oferty zabiegów fizjoterapeutycznych, w tym m.in. kinezyterapii (w tym także ćwiczenia z wykorzystaniem nowoczesnego systemu Tergumed 710), termoterapii, fali uderzeniowej czy elektrostymulacji.

Leczenie Skoliozy

Masaże
Zabiegi wykonywane są przez profesjonalnych masażystów. Pomagają one rozluźnić spięte mięśnie i wzmacniają je, tym samym poprawiając funkcjonowanie układu ruchu.

Konsultacje lekarskie
W sanatorium można odbyć konsultacje z lek. med. Dariuszem Klareckim, który doradzi kurację najlepszą przy skoliozie. Leczenie zostanie opracowane na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta.

Skolioza Rehabilitacja

Dokucza Ci skolioza? Rehabilitację i leczenie skuteczne w przeciwdziałaniu temu schorzeniu możesz podjąć w Słonecznym Zdroju. Z myślą o pacjentach cierpiących na bóle kręgosłupa zostały przygotowane specjalne pakiety medyczne. Są to pobyty w trzech różnorodnych wariantach, takich jak: „Skuteczne Leczenia Kręgosłupa”, „Wczasy Rehabilitacyjne” i „Pakiet Medyczny”.

 

Zadzwoń po informacje: +48 41 378 88 00

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij