Zadzwoń: +48 41 378 88 00

Komfortowy wypoczynek, połączony z zabiegami fizjoterapeutycznymi – to właśnie turnusy rehabilitacyjne w Słonecznym Zdroju. Są one organizowane z myślą o wszystkich, którzy podczas urlopu chcieliby w wyjątkowy sposób zatroszczyć się o własne zdrowie i prawdziwie wypocząć. Turnusy rehabilitacyjne są doskonałą okazją do skorzystania z serii zabiegów leczniczych, które mogą wyraźnie poprawić komfort codziennego funkcjonowania. 

Turnusy rehabilitacyjne

Słoneczny Zdrój to doskonałe miejsce na urlop leczniczy. W hotelu organizowane są turnusy rehabilitacyjne dla osób cierpiących na choroby reumatologiczne, ortopedyczne, neurologiczne, a także bóle kręgosłupa i stawów. Goście hotelu korzystający z turnusów rehabilitacyjnych są pod opieką lekarza, który zaleca zabiegi lecznicze dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nie bez powodu, Słoneczny Zdrój został Najlepszym Medical SPA & Wellness w Polsce w plebiscycie Prestige SPA Awards 2018.

Turnusy rehabilitacyjne

Podczas turnusów rehabilitacyjnych goście hotelu nocują w komfortowych pokojach i korzystają z pełnego wyżywienia, stołując się w doskonałej restauracji. Do swojej dyspozycji mają także dostęp do basenu, jacuzzi, saun oraz Cardio Roomu. Zabiegi fizjoterapeutyczne odbywają się w nowocześnie wyposażonych gabinetach, których w Słonecznym Zdroju jest 44. Podczas turnusów rehabilitacyjnych można tu skorzystać m.in. z: balneologii (Busko-Zdrój słynie z tego, że występują w nim naturalne źródła leczniczych wód siarczkowych), światłoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, fizykoterapii oraz termoterapii. Leczenie wczasowiczów wypoczywających na turnusie rehabilitacyjnym przebiega pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów.

Turnusy rehabilitacyjne w Słonecznym Zdroju to dobry sposób na przyjemny urlop, który złagodzi codzienne dolegliwości. Są one przeznaczone przede wszystkim dla osób na co dzień walczących z różnymi chorobami. Z pewnością jednak z turnusów rehabilitacyjnych skorzystają także wszyscy, którzy chcą złagodzić dolegliwości, wywoływane siedzącym trybem życia i stresem.

Turnusy rehabilitacyjne występują w różnych wariantach:

1. Pakiet Medyczny PLUS

2. Wczasy rehabilitacyjne

3. Pakiet uzdrowiskowy

Czytaj więcej:

1. Wczasy zdrowotne w Polsce

2. Wczasy lecznicze dla serniowów

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij