Zapraszamy na indywidualne konsultacje z naszymi specjalistami. Skorzystać z nich mogą zarówno Goście hotelowi, jak i Klienci spoza hotelu. Rezerwację można dokonać pod nr tel. 41/ 378 89 00 lub przez e-mail: spa@slonecznyzdroj.pl

Lek. med. Dariusz Klarecki

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Karierę zawodową rozpoczął w: 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu, w jednostkach wojskowych na różnych stanowiskach (m.in. Szefa Służby Zdrowia Pułku) oraz 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym na stanowiskach Starszego Asystenta i lekarza POZ, a później Kierownika Zakładu Przyrodoleczniczego.

Po przejściu do rezerwy rozpoczął pracę w Sanatorium Uzdrowiskowym w Busku Zdroju. Ściśle współpracuje z Euromedica Polska z siedzibą w Warszawie oraz Bestvibe-Systems Ossy Leiser w Trier. Podczas lat aktywnej pracy pełnił również funkcję V-ce Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Balneologii, Bioklimatologii i Medycyny Fizykalnej, a od kilku lat sprawuje funkcję Konsultanta Krajowego Biomechanicznej Stymulacji /BMS/ będąc jednocześnie członkiem Rady Naukowej BMS.
Posiada m.in. specjalizacje: Specjalista Medycyny Fizykalnej i Balneoklimatologii, Specjalista Epidemiolog.

Cena konsultacji:

  • dla Gości przebywajacych w ramach pakietów medycznych, konsultacje są w cenie pakietu,
  • wszystkie pozostałe konsultacje lekarskie płatne - 50 złotych.

 

Rezerwacja:

 

Rezerwację można dokonać bezpośrednio w recepcji Vitality Medical Spa & Wellness, pod nr tel. 41/ 378 89 00 lub przez e-mail: spa@slonecznyzdroj.pl

Konsultacje lekarskie odbywają się po wcześniejszej rezerwacji terminu:

Poniedziałek 10.00-17.00

Wtorek 10.00-17.00

Środa 10.00-17.00

Czwartek 10.00-17.00

Piątek 10.00-17.00

Sobota 10.00-15.00

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij