Łokieć tenisisty to popularna kontuzja pracowników biurowych, mechaników, monterów, sportowców oraz innych osób nadwyrężających ręce. Objawia się ona bólem towarzyszącym zginaniu nadgarstka. We wczesnych stadiach łokieć tenisisty można leczyć za pomocą farmakoterapii połączonej z fizjoterapią i rehabilitacją.

W **** Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju stosujemy sprawdzone metody leczenia kontuzji, jaką jest łokieć tenisisty. Kurację prowadzimy kompleksowo, wykorzystując masaże, fizjoterapię i rehabilitację. Zabiegi sanatoryjne odbywają się w 39 specjalistycznych gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Nad ich przebiegiem czuwa profesjonalna kadra medyczna. Goście Słonecznego Zdroju mogą także korzystać z porad lekarzy oraz dietetyka.

Pobyt w Słonecznym Zdroju to nie tylko okazja na podleczenie zdrowia, ale także sposób na udany urlop. W czterogwiazdkowym hotelu mieści się 120 komfortowych pokoi. Na gości ośrodka czekają liczne atrakcje, w tym basen, kręgielnia, bilard, Taras Słoneczny i Klub Kalejdoskop. Kuracjusze mogą także skosztować smakowitych potraw w Restauracji Ponidzie prowadzonej przez uznanego szefa kuchni Patryka Kotarba.

Osoby chcące wyleczyć łokieć tenisisty w Słonecznym Zdroju mogą skorzystać z przygotowanych propozycji pobytów sanatoryjnych. Można wybierać spośród „Wczasów Leczniczych” oraz licznych „Pakietów Medycznych”, obejmujących zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie oraz fizjoterapię i rehabilitację, pomagające w przezwyciężeniu kontuzji.

Niektóre zabiegi sanatoryjne wspomagające leczenie łokcia tenisisty:

Fala uderzeniowa – To zabieg ceniony w leczeniu łokcia tenisisty. Polega on na poddawaniu chorego obszaru działaniu fal dźwiękowych, przenoszących swoją energię w zmienione miejsca. Kuracja skutecznie łagodzi ból i pobudza regenerację tkanek miękkich.

Ultradźwięki – Kuracja ultradźwiękami polega na przeprowadzaniu mikromasażu tkanek. Zabieg działa przeciwbólowo, rozluźniająco i przyspiesza gojenie się.

Biomechaniczna Stymulacja Mięśni – BSM wspomaga rehabilitację łokcia tenisisty i poprawia ogólną kondycję organizmu. Zabieg poprawia krążenie krwi i przyspiesza metabolizm.

Krioterapia – Leczenie zimnem to skuteczny sposób na zatrzymanie bólu i skłonienie tkanek do regeneracji. Zabieg może zostać przeprowadzony ogólnoustrojowo lub miejscowo.

Masaże – Masaż wykonany przez specjalistę rozluźnia mięśnie i przyspiesza krążenie krwi, pobudzając odnowę tkanek.

Zadzwoń, aby uzyskać informacje: +48 41 310 11 12

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij