Zadzwoń, aby uzyskać informacje: +48 41 378 88 00

Łuszczyca jest jedną z powszechniej występuących chorób skóry, dotykającą ok. 2 % populacji. Wywołuje  zmiany nie tylko skóry gładkiej, ale również stawów, skóry głowy i paznokci. Leczenie łuszczycy jest utrudnione z uwagi na niepełne rozpoznanie jej przyczyn.

W  Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju sięgamy po sprawdzone metody, przez co łuszczyca i jej leczenie nie stanowi dla nas wyzwania. Jako renomowany ośrodek uzdrowiskowy do leczenia łuszczycy podchodzimy kompleksowo, zwiększając szansę sukcesu dzięki:

  • czynnikom naturalnym ( woda siarczkowa - dostarczana bezpośrednio ze źródeł podziemnych), 
  • zabiegom z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego (m.in. naświetlania promieniami UVB bez psolarenu w kabinie Dermalight 3000, kriosauna, jonoforeza siarczkowa na zmianę z borowinową )
  • doświadczonej kadrze (lekarze wyspecjalizowani w medycynie fizykalnej i balneologii, dietetyk,fizjoterapeuci, masażyści).


Leczenie łuszczycy - krioterapia

Wszystko powyższe dostępne jest na miejscu w Słonecznym Zdroju. Dodatkowo komfort pobytu zwiększa jakość i różnorodność zaplecza hotelowego i rekreacyjnego. Osoby zdecydowane na leczenie łuszczycy w warunkach sanatorium mogą skorzystać z pakietów: "Wczasy Rehabilitacyjne" i "Pakiet Medyczny". Po zakończeniu kuracji Pacjent otrzymuje listę wytycznych co do domowego leczenia.


Leczenie łuszczycy - jonoforeza siarczkowa na zmianę z borowinową


Leczenie łuszczycy - kąpiele siarkowe 

Łuszczyca, leczenie, profesjonalizm - fragment listu od jednego z Kuracjuszy

"Pod koniec lutego 2015 r. ponownie zgłosiłem się na konsultację lekarską w Słonecznym Zdroju. Doktorzy z zadowoleniem przyjęli opiekę nad moim zdrowiem w wymiarze 14 dni. Natychmiast otrzymałem odpowiednią dietę i pięć zabiegów dziennie. Kąpiele w buskich wodach siarczkowych wysuszają skórę, więc po kąpieli smarowałem ciało Maską Siarczkową dr Dudy. Następnie naświetlania promieniami UVB bez psolarenu w kabinie Dermalight 3000, kriosaunę, jonoforezę siarczkową na zmianę z borowinową, masaż klasyczny obolałego kręgosłupa na zmianę z biomechaniczną stymulacją /BMS/ na szyję, która już od pewnego czasu nie chciała się obracać i pojawiły się nawet bóle i zawroty głowy. Jak przepowiedział doktor, po tygodniu łuska zaczęła znikać jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki, a spod łusek zaczęła pojawiać się nowa delikatna skóra."

Zadzwoń po informacje: +48 41 378 88 00 lub .

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij