W **** Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju możesz mieć pewność, że jesteś pod stałą opieką profesjonalistów. W leczeniu fibromialgii pomogą tu różnorodne rodzaje fizjoterapii i rehabilitacji. Sanatorium jest wyposażone w nowoczesny sprzęt. Możesz zasięgnąć także porad specjalistów, którzy pomogą w walce z chorobą.

Zabiegi, które pomogą w łagodzeniu objawów fibromialgii w Słonecznym Zdroju:

  •  Kąpiele siarczkowe – w wodzie wypływającej ze źródeł w okolicach Buska-Zdroju zawarty jest leczniczy siarkowodór. Związek ten pomaga w zwalczaniu stanów zapalnych i przyspiesza regenerację mięśni, jednocześnie działając przeciwbólowo.
  •  Ultradźwięki – zabieg polega na mikromasażu tkanek, który przyspiesza mikrokrążenie. Jego efektem jest działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Terapia także zmniejsza obrzęk.
  •  Krioterapia – leczenie zimnem odbywa się w specjalnej komorze, w której temperatura wynosi od -150°C do -100°C. Termoterapia łagodzi dolegliwości bólowe i przyspiesza procesy regeneracyjne organizmu.
  •  Stymulacja BMS – jest to technika poprawiająca funkcjonowanie układu ruchu. Sprzyja także wzrostowi siły i pobudza przyrost tkanki mięśniowej.

Fibromialgia Leczenie

  •  Elektrostymulacja – to cenna metoda rehabilitacji pomagająca w leczeniu fibromialgii. Polega ona na stymulowaniu mięśni za pomocą delikatnych impulsów elektrycznych. Zabieg wzmacnia mięśnie.
  •  Ćwiczenia – zajęcia sportowe w Słonecznym Zdroju prowadzone są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Pozwalają one nie tylko zwiększyć ruchomość kończyn, ale także skutecznie wzmocnić mięśnie. 
  •  Masaże – zabieg wykonany przez profesjonalnego masażystę pomaga rozluźnić spięte mięśnie oraz wzmacnia je, wspierając ich prawidłowe funkcjonowanie.

Fibromialgia Leczenie

Podczas leczenia fibromialgii wszyscy pacjenci mogą zasięgnąć porady lek. med. Dariusza Klareckiego, który doradzi w wyborze najskuteczniejszej kuracji. Nad przebiegiem rehabilitacji kuracjuszy czuwa kadra wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Zadzwoń, aby uzyskać informacje: +48 41 310 11 12

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij