Aktywny wypoczynek na Ponidziu

Wycieczki Piesze, Nordic Walking i Rowerowe
Wycieczkom pieszym, nordic walking i rowerowym służy gęsta sieć szlaków turystycznych w okolicy Hotelu. O ich atrakcyjności stanowią bogate zespoły przyrodnicze – wszechobecne i charakterystyczne dla okolic Buska-Zdroju. Nie musisz martwić się o dowóz sprzętu, ponieważ w Słonecznym Zdroju czeka wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking.

Loty Paralotniowe i Motolotniowe
Loty paralotniowe i motolotniowe odbywane w asyście przeszkolonych instruktorów skupionych wokół Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie dostarczą prawdziwej dawki adrenaliny i niezapomnianych widoków. Z wysokości odkryjesz na nowo dziewicze piękno regionu Ponidzie. Pośród łąk, lasów i wzniesień zobaczysz efektownie meandrującą rzekę Nidę i bezkresne przestrzenie zielonych połaci. Sezon na podniebne szaleństwa trwa od maja do września.

Spływy Kajakowe oraz Kąpieliska
Miłośnicy sportów wodnych także znajdą wystarczająco dużo powodów, aby przyjechać do Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness. Mowa nie tylko o hotelowym basenie, ale także licznych akwenach wodnych ulokowanych w pobliżu Buska - Zdroju, a w szczególności o kąpielisku Radzanów, do którego prowadzi oznakowana ścieżka rowerowa. Najpopularniejszą atrakcją dla amatorów wodnych przygód są jednak spływy kajakowe organizowane na niezwykle malowniczych i przyrodniczo zachowanych odcinkach rzeki Nidy. Kajak stanowi również idealną perspektywę do przyglądania się życiu ptaków i innych zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Jazda Konna
Pobliskie ośrodki jazdy konnej polecamy zarówno zaawansowanym jeźdźcom, szukającym nowych miejsc do fascynujących przejażdżek, jak i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tymi niezwykłymi zwierzętami. Czas wolny w siodle, w zależności od posiadanych umiejętności, spędzisz w zagrodzie pod czujnym okiem trenera lub podczas ekscytujących wypraw po dzikich rozdrożach.

Paintball, Quady, Offroad
Paintball, quady, offroad to tylko część oferty dostępnej dla grup planujących wizytę w Słonecznym Zdroju. Wybierając miejsce na imprezę firmową lub team building pamiętaj, że granicą naszych możliwości jest tylko Twoja wyobraźnia. Przyjedź i baw się dobrze!

Pole do gry w Boule, Kręgielnia, Bilard, Aqua Aerobic i Fitness
Dla aktywnych, w samym Hotelu polecamy zwłaszcza pole do gry w boule oraz kręgielnię (w niedalekiej przyszłości także pole mini-golfowe oraz kort tenisowy). W wolnej chwili można również zagrać w bilard lub spalić trochę zbędnych kalorii podczas zajęć aqua aerobic i fitness. Obsługując Gości wyznajemy zasadę Klient nasz Pan, która dla Ciebie oznacza odpoczywam jak chcę, a oni troszczą się o resztę.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij