Słoneczny Dzień Dziecka w Busku-Zdróju

Zapraszamy serdecznie na "Słoneczny Dzień Dziecka w Busku-Zdroju", który odbędzie się w dniach 27-28 maja 2017r. Jedną z atrakcji podczas słonecznego weekendu będzie niewątpliwie charytatywny mecz piłki nożnej, gdzie w szranki staną zawodnicy Reprezentacji Artystów Polskich vs PSB Słoneczny Zdrój oraz Buscy Oldboje. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych - w przerwie meczu zobaczymy pokaz strażacki, animacje dla dzieci oraz atrakcje z upominkami.

Już dziś zarezerwuj pobyt, podczas którego będziesz miał okazję poznać gwiazdy.

> rezerwacja pobytu <

 

Na co dzień gra tu „MKS ZDRÓJ”, obchodzący 70 rocznicę powstania klubu. W ubiegłym roku, za sprawą hotelu Słoneczny Zdrój trenowała Legia Warszawa, a już 28.05.2017r. w ramach „Słonecznego Dnia Dziecka”, Miejski Stadion w Busku-Zdroju wypełni się gwiazdami Reprezentacji Artystów Polskich. Staną w szranki z ekipą PSB Słoneczny Zdrój oraz Buskimi Oldbojami, a wszystko to w szczytnym celu.

Gramy dla fundacji „Słoneczna Przyszłość”, która poprzez swoją akcję „Kocham, więc badam” prowadzi profilaktykę onkologiczną wśród dzieci. Sam posiadam dwie wspaniałe córki, których zdrowie jest dla mnie najważniejsze i wiem jak istotne są tego typu badania. Dlatego, kiedy padło hasło „Słonecznego Dnia Dziecka” nie wahałem się ani chwili.- mówi Grzegorz Rąpel, Dyrektor Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness.

Dla dobra najmłodszych, cząstkę siebie na boisku zostawią m.in. znani i lubiani: Piotr Zelt, Rafał Mroczek, Robert Moskwa, Bilgun Ariunbaatar, Przemek Cypryański, Maciej Florek, Krzysztof Wieszczek. Nie zabraknie gwiazd ze świata sportu. Reprezentację Artystów Polskich wesprze Radosław Majdan oraz Piotr Świerczewski.

Goście oprócz zmagań piłkarzy, mogą liczyć na mnóstwo dodatkowych atrakcji. W przerwie meczu zobaczymy pokaz strażacki, oraz liczne konkursy z nagrodami. Tuż po zmaganiach będzie możliwość wzięcia autografu oraz zrobienia zdjęcia ze swoim idolem.

To już kolejne duże wydarzenie, jakie organizujemy w tym roku. Po wielkim sukcesie konkursu „Arte Culinaria Italina”, nadszedł czas na następne wyzwanie.- powiedział Kamil Wojciechowski, koordynator wydarzenia.

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany fundacji „Słoneczna Przyszłość” zajmującej się profilaktyką w ramach ogólnopolskiej akcji „Kocham, więc badam!” Celem przedsięwzięcia jest wykrycie bądź wykluczenie zmian nowotworowych u dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij