Spotkanie z doktorem Krzysztofem Gojdziem (foto)

W miniony weekend mieliśmy przyjemność gościć fantastycznego specjalistę, ambasadora polskiej medycyny estetycznej dr n. med. Krzysztofa Gojdzia.

Dr n. med. Krzysztof Gojdź jest jedynym w Polsce certyfikowanym lekarzem a zarazem wykładowcą American Academy of Aesthetic Medicine. Ukończył także American Academy of Anti-Aging Medicine.
Umiejętności kliniczne zdobywał w Stanach Zjednoczonych, Azji oraz na Bliskim Wschodzie.
Doktor Krzysztof Gojdź prezentując na świecie swoją wiedzę, dokonania, profesjonalizm i kreatywność pełni także funkcję Ambasadora polskiej medycyny estetycznej i regeneracyjnej, co zostało już zauważone i docenione na jego nowatorskich wykładach oraz szkoleniach lekarzy.
Z ramienia American Academy of Aesthetic Medicine co miesiąc wykłada oraz szkoli lekarzy w zakresie medycyny estetycznej i regeneracyjnej na całym świecie (m.in. Azja, Australia, USA), mając tym samym wpływ na rozwój naturalnej medycyny estetycznej oraz trendy w zakresie kształtowania wizerunku.
Dr Gojdź tworzy i organizuje podyplomowe szkolenia edukacyjne dla lekarzy z różnych dziedzin medycyny. To w jego klinikach HOLISTIC CLINIC lekarze z całej Polski kształcą się w zakresie najnowszych rozwiązań w medycynie i ginekologii estetycznej.
Doktor Krzysztof Gojdź systematycznie odbywa szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zastosowania komórek macierzystych w medycynie regeneracyjnej i estetycznej w najbardziej prestiżowym ośrodku naukowym i klinicznym w Miami (Floryda, USA). Jako jeden z prekursorów w Polsce i Europie, Doktor Krzysztof Gojdź proponuje swoim pacjentom autorski, innowacyjny zabieg odmładzania twarzy z użyciem komórek macierzystych połączony z nowoczesną laseroterapią. W ramach medycyny estetycznej specjalizuje się w zaawansowanej technologicznie laseroterapii, stwarzając pacjentom możliwość podjęcia leczenia w Polsce z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod odpowiadających światowym standardom.
Aktualnie dr Krzysztof Gojdź rozwija nowatorską w swojej koncepcji i podejściu do pacjenta sieć HOLISTIC CLINIC, w której pacjenci znajdą się pod kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia oraz innych dziedzin.
Medycyna estetyczna, holistyczne podejście do pacjenta oraz sztuka wydobywania piękna z każdego człowieka to pasja dr n. med. Krzysztof Gojdź. Stworzenie samej idei oraz codzienna praca w HOLISTIC CLINIC to dla doktora Gojdź nie tylko przyjemność poznawania ludzi, możliwość artystycznego spełnienia- to często: pomoc w ważnych i trudnych problemach zdrowotnych – o czym możemy przekonać się podczas emisji programu telewizyjnego „Sekrety lekarzy” w TVN.
Dr n. med. Krzysztof Gojdź dzieli życie osobiste i zawodowe pomiędzy Warszawą a USA, Australią i Azją. Doświadczanie tak wielu kultur to nie tylko poznawanie wspaniałych ludzi oraz miejsc, ale również nabieranie energii, inspiracji, pomysłów oraz wiedzy do wprowadzania innowacyjnych metod leczenia.
Ostatnio dr n. med. Krzysztofa Gojdź szkolił lekarzy w Las Vegas, Sydney, Kuala Lumpur i Londynie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij