Skrzydła 2016 za kompleksowość usług medycznych dla Hotelu Słoneczny Zdrój

23 września to czas refleksji, w którym witamy jesień oraz planujemy jak dobrze wykorzystać zgromadzoną przez lato energię. Dla Hotelu Słoneczny Zdrój to dzień „ładowania akumulatorów” za sprawą otrzymanych nagród.

Wielka gala w kieleckim hotelu Kongresowym to triumf 14 firm, a wśród uhonorowanych  Hotel Słoneczny Zdrój za kompleksowość usług medycznych. XXI edycję nagrody gospodarczej Echa Dnia poprowadził znany wszystkim Pan Lotto – Ryszard Rębiszewski, który zaznaczył, iż to nie pierwsze wyróżnienie jakie wręcza słonecznemu hotelowi.

Jest nam niezmiernie miło, iż zostaliśmy docenieni przez Kapitułę za nasze usługi. Nagroda jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług świadczonych przez Hotel. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania zarówno lecznicze, jak i pobytowe. Gwarancją zadowolenia naszych Gości jest przede wszystkim profesjonalna, doświadczona kadra. Stale podnosimy jakość usług, wprowadzamy nowe rozwiązania, które mają pomóc w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Serdecznie dziękuję pracownikom naszego Hotelu, to dzięki nim mamy coraz silniejszą pozycję na rynku. Zapraszamy Państwa serdecznie do korzystania z naszych usług- mówi Grzegorz Rąpel dyrektor Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness.

Piątkowy wieczór to również sukces Hotelu podczas XX Sympozjum Diabetologicznego w Toruniu, podczas którego kapituła wyróżniła usługi hotelowe oraz nagrodziła Wodę Siarczkową z Lasu Winiarskiego jako produkt skuteczny w walce z cukrzycą.

Pomimo wysokiej pozycji w branży oraz wielu osiągniętych sukcesach, hotel nie przestaje inwestować w kadrę jak również nowe technologie wspomagające skuteczne leczenie. Od września br. do bogatego zaplecza medycznego dołączył innowacyjny fiński system Footbalnce opracowany przez fizjoterapeutów, podiatrów i podologów. Działanie systemu polega na kształtowaniu indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjenta wkładek do butów w oparciu o komputerową analizę budowy stopy i jej funkcjonalności.

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij