Finał I Metamorfozy Bodymaniaka w Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

Setki przebytych kilometrów, tysiące powtórzeń na siłowni, hektolitry wylanego potu, a wszystko po to by osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz oczarować jury. Dla jednych celem było przybrać na masie, inni zaś walczyli by zrzucić zbędne kilogramy. Wszystkim jednak przyświecał ten sam cel- osiągnąć jak największą przemianę. 

Metamorfoza Bodymaniaka rozpoczęła się w styczniu 2016r, a zawodnicy mieli pięć miesięcy na osiągnięcie założonych celów. Rywalizacja odbywała się pod okiem Artura Grzesiaka- Wicemistrza Polski w Kulturystyce i Fitness oraz właściciela siłowni „Bodymaniak”. Do zmagań przystąpiło ponad dwudziestu zawodników, natomiast w finale zaprezentowało się dziewięcioro. 18 czerwca wyłonieni zostali zwycięzcy,  podczas gali finałowej, która odbyła się w Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness.

Trzecie miejsce na przysłowiowym „pudle” zajął Maciej Nowak. Druga lokata, a zarazem srebrny medal przypadł dla Adama Szkadłubowicza, który podczas swojej metamorfozy zbudował 5 kg mięśni.  Najwyższy stopień podium to miejsce Marty Gołębiowskiej, która udowodniła, że upór i ciężka praca prowadzi do sukcesu. 

"Bardzo się cieszę z pierwszego miejsca. Było to dla mnie niemałe zaskoczenie. Trzymałam kciuki za wszystkich, bo już sam udziału w konkursie zasługuje na pochwałę, jednak osobiście najbardziej kibicowałam Adamowi. Sądziłam, że to on wygra. Kiedy zobaczyłam swoje zdjęcie na telebimie, łzy same napłynęły mi do oczu. Robiłam to głównie dla siebie. Było to dla mnie dużym sprawdzianem-zmierzeniem się ze swoimi słabościami. Dałam radę! Jestem jeszcze bardziej zmotywowana i chciałabym aby zmotywowało to również innych, którzy nie do końca wierzą w swoje możliwości. Cytując Walt'a Disney’a - If you can dream it, you can do it." – powiedziała Marta Gołębiowska, zwycięzca I Metamorfozy Bodymaniaka.

"Zwycięzcom gorąco gratuluję i dziękuję za wzięcie udziału w naszym projekcie. Życzę dalszego samozaparcia w dążeniu do utrzymania osiągniętej figury. Mam nadzieję, że udział w konkursie dostarczył wielu ciekawych doznań, wpłynął znacząco na zmianę dotychczasowego trybu życia i pozwolił na dobre poznanie swojego ciała od strony emocjonalnej jak i predyspozycji fizycznych. Czas, który poświęciliście na mozolne kształtowanie swojej sylwetki będzie zapewne dla Was bogatym doświadczeniem. Życzę raz jeszcze motywacji do pracy nad sobą każdego dnia" – mówi Artur Grzesiak, Wicemistrz Polski w Kulturystyce i Fitness oraz właściciel klubu sportowego „Bodymaniak”

"Niezależnie od pozycji w rankingu, każdy uczestnik może czuć się wygranym, zważywszy na fakt, iż w dzisiejszych czasach coraz mniej osób znajduje czas na zajęcia życia codziennego, a co dopiero na trening" - mówi Kamil Wojciechowski, kierownik Public Relations Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness.   

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij