Święto Wellness w Hotelu Słoneczny Zdrój

Australia, Barbados, Malediwy, Arabia Saudyjska, Jamajka, a wśród nich Polska- to tylko niektóre kraje, jakie wzięły udział w akcji Global Wellness Day. 

11 czerwca 2016r. w ponad 100 krajach świętowano Światowy Dzień Wellness promujący zdrowy i aktywny styl życia. Inicjatywa ta narodziła się dwa lata temu w tureckim SPA po czym rozpowszechniona została na całym świecie. W Polsce do akcji przyłączyło się kilkanaście miejsc, a wśród nich Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness. 

Wydarzenie poprali Ambasadorzy Hotelu: znana i lubiana  aktorka Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim I Wicemistrzem Świata w Fitness oraz propagatorem zdrowego trybu życia. Jestem na tak - powiedziała Natalia Paździor pierwszy polski Master Chef Junior oraz Artur Grzesiak Wicemistrz Polski w Kulturystyce i Fitness. 

 

Hasło akcji to „Jeden dzień, który może zmienić Twoje życie”. Gdy pierwszy raz przeczytałem o tym wydarzeniu, w głowie zrodził się plan, iż fantastycznie byłoby zainspirować zdrowym stylem życia chodź jedną osobę. Wieczorne saunowanie z Bartoszem Zagnińskim zachwyciło grono Gości przebywających w tym czasie w Hotelu, więc akcję Global Wellness Day w Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness uznaję za udaną – mówi Kamil Wojciechowski, kierownik Public Relations. 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij