III urodziny Hotelu pod hasłem "ZDROWIE"

27.04.2016r. obchodziliśmy III rocznicę otwarcia Hotelu. W Medical SPA nie zabrakło atrakcji związanych z szeroko pojętym zdrowiem. Nasi Goście uczestniczyli w prelekcji dotyczącej fizjoterapeutycznych metod walki z bólem jak również w zajęciach fitness, a na koniec oddali się błogiemu relaksowi w strefie Wellness. 

Podczas prelekcji poruszona została problematyka radzenia sobie z dolegliwościami bólowymi w życiu codziennym. Pierwsza część wykładu maiła charakter teoretyczny. Zostały w niej omówione przyczyny dolegliwości bólowych oraz proces terapeutyczny. W drugiej części zaprezentowane zostały konkretne techniki wykorzystywane w autoterapii oraz terapii manualnej mające na celu złagodzenie odczuwanego bólu. Słuchacze mieli możliwość przetestowania na sobie skuteczności wybranych technik terapeutycznych. Wynikało to z faktu, że hasłem przewodnim prezentacji była myśl Alberta Schweitzera:
„Każdy pacjent nosi własnego lekarza w sobie. Uczynimy najlepiej jeżeli lekarzowi który mieszka w pacjencie damy sposobność wykonania swej pracy”

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij