Świętuj z nami III Urodziny Hotelu Słoneczny Zdrój!

27 kwietnia obchodzimy III rocznicę otwarcia Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness, dlatego przygotowaliśmy  dla Ciebie specjalny Pakiet Urodzinowy. Poznaj nas wszystkich i odpręż się w wyjątkowej atmosferze. Gdy wiedza i relaks spotykają się na najwyższym poziomie możesz zyskać więcej niż tylko obietnice mile spędzonych chwil. To połączenie jest właśnie dla Ciebie.. 

Spędź popołudnie pełne atrakcji. Nielimitowany dostęp do strefy Wellness w godzinach od 15.00 do 21.00. Kompleksowy pakiet konsultacji z profesjonalistami: fizjoterapeutami, kosmetologami, dietetykiem i trenerem personalnym. W planie prelekcje dotyczące zasad racjonalnego odżywiania i metod walki z bólem kręgosłupa. Zajęcia zumby lub jogi oraz wieczorne saunowanie.

Dieta, aktywność, pielęgnacja i pełen relaks – kompleksowe usługi dla Ciebie z okazji naszej rocznicy.

Plan Dnia:

Od godz. 15.00

  • konsultacje fizjoterapeutyczne, które obejmują wywiad z pacjentem oraz badanie przedmiotowe z zastosowaniem specjalistycznych testów diagnostycznych i ocenę zakresu ruchomości stawów
  • konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała
  • konsultacje z trenerem personalnym
  • konsultacje kosmetologiczne z komputerową analizą stanu cery

17.00 - Poznaj zasady racjonalnego żywienia! Prelekcja Lek. med. Dariusz Klarecki.

17.30 – Codzienność bez bólu! Prelekcja dotycząca sposobów walki ze stanami bólowymi układu ruchu. Prelekcja mgr Gabriela Wilk-Jakubowska.  

18.00 – Zajęcia Zumby lub Jogi.

19.00 – 21.00  –Wieczorne Saunowanie.

Cena pakietu: 120 zł 

*pakiet urodzinowy dostępny tylko 27.04.2016r. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij