Piękno Profilaktyka Pielęgnacja

Dzień Kobiet Świętujemy pod znakiem Piękno Profilaktyka Pielęgnacja Piękno ciała kobiety, piękno jej duszy.. Pielęgnacja Twojego piękna leży w rękach terapeutów Słonecznego SPA! A My nie zapominamy o Twoim zdrowiu. Dbamy o Ciebie całościowo.. O sferę Twojej duszy i harmonię ciała na co dzień w konwencji zabiegowej. W Dniu Kobiet przypominamy Ci o profilaktyce raka piersi. Spotkaj się z nami i bądź częścią tego wydarzenia!

Wspólnie z marką RevitaLash, która od 6 lat uczestniczy w akcji „Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi” i Amazonkami porozmawiamy w kameralnej atmosferze SPA o trójstopniowej prewencji raka gruczołu piersiowego. Wraz z położną Elżbietą Dąbrowską ze Szpitala w Busku – Zdroju przypomnimy w formie warsztatów o samobadaniu piersi. Nie zabraknie babskich atrakcji! Komputerowa analiza stanu skóry i włosów, profesjonalna diagnostyka cery, masaż skóry głowy i zabiegi siarkowe na dłonie. Świętuj wspólnie z nami.

Zapisy w Recepcji SPA pod nr tel. 41/ 378 89 00 lub e-mail: spa@slonecznyzdroj.pl. Ilość miejsc ograniczona. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij