I Fit Weekend

Coraz bliżej I Fit Weekend w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness podczas którego hasłem przewodnim będzie „Zdrowie”. Nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą czy totalnym amatorem, dostosujemy się do Ciebie. Podczas warsztatów skutecznie motywujemy do działania oraz dobieramy treningi dostosowane do Twojej formy. 

Chcesz poprawić sylwetkę, ale brak Ci czasu na siłownie ? Podczas zajęć z Arturem Grzesiakiem, Wicemistrzem Polski w Kulturystyce dowiecie się jak trenować w domu bez użycia profesjonalnego sprzętu.

Klucz do sukcesu to nie tylko ćwiczenia - wielkie znaczenie odgrywa dieta. Podczas prelekcji Angelika Szczęśniak brązowa medalistka Five Debiuty Polska Fitness-Bikini zdradzi sekret przygotowywania fit posiłków.  

Podczas I Fit Weekendu nie zabraknie zdrowych i dietetycznych dań. Nasz Szef Kuchni Patryk Kotarba przygotował specjalnie dla Państwa Fit Bufet bogaty w cenne składniki odżywcze, które pomogą uzupełnić niezbędne kalorie utracone podczas zajęć z Angeliką Szczęśniak.


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij