Koncert Piotra Resteckiego

Gitarzysta i kompozytor. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk. Edukację kontynuował w Studium Gitary Klasycznej w klasie Jerzego Pikora. 

Gitarzysta i kompozytor. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk. Edukację kontynuował w Studium Gitary Klasycznej w klasie Jerzego Pikora. Pobierał lekcje mistrzowskie u najlepszych pedagogów: Marco Tamayo (Kuba), Pavel Steidl (Czechy), Tomas Pering (Niemcy) i inni. Laureat wielu konkursów na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Restek występował na scenie z wieloma artystami z kraju i zagranicy, m.in. z: Tommy’m Emmanuelem, Prestonem Reedem, Andrzejem Piasecznym, Krzysztofem K.A.S.A. Kasowskim, Braćmi Cugowskimi.
Od lat koncertuje, prowadzi warsztaty (Summer Guitar Festival Krzyżowa czy Przystanek Woodstock). Nagrywa dla radia i telewizji. Szerszej publicznoœci dał się poznać jako finalista pierwszej edycji programu Must Be The Music, a także jako goœść programu Kuba Wojewódzki Show. Współpracuje z zespołami jazzowymi, country, bluesowymi i rockowymi. Jest to muzyk zakochany w fingerstyle'u. W kompozycjach i aranżacjach słychać wpływ Tommy'ego Emmanuela, Cheta Atkinsa, Merle Trawisa, choć nie stroni od muzyki Steve Vaia, Johna Scofielda, Milesa Davisa. Kompozytorski talent Piotra i energia sceniczna, połączone z poczuciem humoru tworzą oryginalny spektakl muzyczny jednego aktora, który spotyka się z dużym uznaniem i entuzjazmem publicznoœści.

 

Wstęp + powitalny drink: 20 zł. (dla Gości przebywających w ramach pakietu Wielkanoc w Hotelu SPA - wstęp za darmo)
Miejsce: Klub Kalejdoskop
Godzina: 21.00 - 22.30
Data: 19.04.2014
Rezerwacje dokonujemy pod nr tel.: 041/ 378 88 23 lub email: fb@slonecznyzdroj.pl


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij