Bowlingowa Liga Firm i Instytucji - III edycja

Zapraszamy do udziału w III edycji Bowlingowej Ligi Firm i Instytucji, która wystartuje w marcu 2015 r. w kręgielni Klubu Kalejdoskop w Busku-Zdroju (Hotel Słoneczny Zdrój, ul. Boh. Warszawy 115). 

Liga BowlinguZapraszamy do udziału w III edycji Bowlingowej Ligi Firm i Instytucji, która wystartuje już w marcu 2015 r., w  kręgielni Klubu Kalejdoskop w Busku-Zdroju (Hotel Słoneczny Zdrój, ul. Boh. Warszawy 115). Do udziału w niej mogą zgłaszać się drużyny (2 osoby podstawowego składu + opcjonalnie 2 osoby rezerwowe) reprezentujące firmy i instytucje z powiatów buskiego i ościennych. Spotkania rozegrane zostaną w kolejne piątki o godzinie 19.00. Rozgrywki przebiegać będą w systemie pucharowym, zbliżonym do obowiązującego w pucharze skoków narciarskich. Zachęcamy do zabawy i rywalizacji w ramach Bowlingowej Ligi Firm i Instytucji, tym bardziej że udział w niej jest całkowicie bezpłatny (poza ligą wynajęcie toru kosztuje 40 złotych/godzina). Zapisy potrwają do końca lutego 2015 roku (tego dnia jeszcze będą przyjmowane). Do pobrania:  formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy zarówno żądne rewanżu drużyny, które uplasowały się na gorszych pozycjach rankingowych, zwycięzców z poprzedniej edycji, jak również nowe zespoły!

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt:
041/ 378 88 23, e-mail: fb@slonecznyzdroj.pl
Klub Kalejdoskop / Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness,
ul. Bohaterów Warszawy 115, Busko-Zdrój,
www.slonecznyzdroj.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij