Romantyczna Kolacja w Walentynki

Miesiąc luty to czas zakochanych. Na dzień Świętego Walentego Hotel Słoneczny Zdrój przygotował dla Państwa wieczór z odpowiednim na tę okazję menu.

Informacja: Z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc, nowe rezerwacje na kolację walentynkową dostępne są tylko w ramach pakietu - Walentynki w SPA - Pomysł na Romantyczny Prezent

Pary, które planują pobyt w hotelu w okresie walentynek zapraszamy do zapoznania się z naszym okolicznościowym pakietem: Walentynki w SPA - Pomysł na Romantyczny Prezent

Wino

Miesiąc luty to czas zakochanych.  Na dzień świętego Walentego Hotel Słoneczny Zdrój przygotował dla Państwa wieczór z odpowiednim na tę okazję menu. Dania będą posiadać prawdziwie francuską duszę, bo ich przygotowaniem zajmie się szef kuchni Brasserie Sztuka, Francuz - Fabrice Boulahouache.

 „GRA WSTĘPNA” - POZORNIE DELIKATNA, ALE NIE DO KOŃCA…..
•    Trzy mini tatary:
- z polędwicy wołowej z nutką pikanterii i salsą meksykańską,
- tuńczyk i łosoś z delikatnym musem z awokado i ricotty,
- z chrupiących warzyw i mascarpone, aromatyzowanym kwiatem nasturcji.

„NAMIĘTNY POCAŁUNEK”, KTÓRY ROZBUDZI ZMYSŁY ... NIE TYLKO KULINARNIE 
•    Krem ze skorupiaków w duecie halibuta i sandacza z kruszonką z pistacji i kroplą szampana. Krem będzie nalewany przez kelnerów, zaserwowany na pięknie zaaranżowanych i jeszcze ciepłych talerzach. 

„CUDOWNE DOZNANIE” EKSPLOZJA SMAKU, ... DOTYKU,...ZAPACHU...
•    Filet z kaczki confit z krewetkami w cieście, ze słodko-ostrym połączeniem mango i dzikiej róży.

„NOCNE IGRASZKI”  - ZABAWY Z CZEKOLADĄ…..
•    Słodko – gorzka czekolada  w niekonwencjonalnym połączeniu z imbirem i podwędzanymi płatkami soli.

Dopełnieniem romantycznego wieczoru będzie wino podane do kolacji. Dodatkową atrakcją będzie także zespół grający nastrojową muzykę idealną do tańca we dwoje - do zabawy we dwoje przygotowana zostanie oranżeria.  Restauracja Ponidzie zostanie ponadto nastrojowo udekorowana.

Z życzeniami jak największej miłości

Szef kuchni i załoga Restauracji Ponidzie

Cena: 160 zł / para (dla Gości przebywających w ramach pakietu Walentynki w SPA - wstęp za darmo)
Miejsce: Restauracja Ponidzie 
Termin: 14 lutego 2015
Godzina: 20.00 - 1.00
Prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel.: 41/ 378 88 21 lub 668 868 600 lub email: fb@slonecznyzdroj.pl 
Wymagana przedpłata w formie bezzwrotnego zadatku: 50 % do 9 lutego 2015 lub 100 % w późniejszym terminie.

 

Fabrice Boulahouache

W trakcie egzaminów próbnych, wyniki Fabrice okazały się tak dobre, że zaproponowano mu podejście do kolejnego etapu egzaminacyjnego, na którego przygotowanie miał 2 miesiące, podczas gdy normalnie ten okres wynosi rok. I tym razem rezultat okazał się sukcesem. Otrzymuje 2 dyplomy zawodowe kucharza, następnie dyplom cukiernictwa, produkcji słodyczy, lodów oraz 2 dyplomy w zakresie wyrobów czekoladowych. Po ich otrzymaniu z dnia na dzień rozpoczyna swą podróż zawodową do Wielkiej Brytanii, następnie do Belgii, Szwajcarii, Włoch. Podczas pracy miał okazję przygotowywać przyjęcia gwiazd znanych na całym świecie, pracując w restauracjach w Saint Tropez, Cannes i Paryżu.

Pod koniec listopada 2005 roku, przyjaciel proponuje mu odwiedzenie Polski, a w szczególności Krakowa. Zupełnie przypadkowo trafia do francuskiej restauracji, gdzie właściciele proponują mu zarządzanie swoją firmą przechodzącą chwilowe trudności. Fabrice zgadza się na 3-miesięczny okres pracy i w związku z tym zjawia się ponownie w Krakowie 4 stycznia 2006 roku. Ponieważ temperatura panująca w tym czasie w polskim mieście nie nastraja zbyt optymistycznie (25 stopni poniżej zera), Fabrice ma ochotę natychmiast wracać na Lazurowe Wybrzeże, jednak postanawia dotrzymać słowa i przetrwać obiecane 3 miesiące. Okres ten znienacka wydłużył się już do prawie 6 lat i trwa do dzisiaj.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij