W Sierpniu Wieczory Kuchni Amerykańskiej

Kulinarne American Dream spełni się podczas Wieczorów Kuchni Amerykańskiej w Słonecznym Zdroju! W sierpniu zasmakujesz soczystej Ameryki?!

Kulinarne American Dream spełni się podczas Wieczorów Kuchni Amerykańskiej (10 i 24 sierpnia 2013 r.) na tarasie słonecznym w Słonecznym Zdroju! W sierpniu zasmakujesz soczystej i apetycznej Ameryki! Are you ready?! 

Ameryka to nie tylko (jak kojarzy się większości) jedzenie typu fast - food. Jest to także cała gama różnorodnych potraw, które często utożsamiane są z konkretnymi miejscami w USA - stek z Oklahomy, homar z Maine, łosoś z Pacific Northwest. Na Wieczór Kuchni Amerykańskiej przygotowaliśmy menu złożone z dań znanych i lubianych, ale wspólnie zagłębimy się również w korzenie kuchni amerykańskiej - będącej zlepkiem kuchni wielu narodów osiedlonych na tym kontynencie.

Żeberka BBQ - Kuchnia Amerykańska

Na przystawkę zaproponujemy Państwu kalibrowane amerykańskie żeberka BBQ z mini kanapką klubową, z chrupiącym bekonem i sałatką. Następnie zaserwujemy zupę, która przybierze postać kremu z kukurydzy – bardzo lubianego i popularnego w Ameryce Północnej. Zupa zostanie podana z dodatkiem krewetki flambirowanej w whisky

Przy popołudniowym, sierpniowym słońcu na tarasie słonecznym będziemy świadkami sztuki kulinarnej - New York steak grillowany będzie na żywo, przez co aromat pieczonego mięsa będzie unosić się w powietrzu. Niewątpliwie pozytywnym zaskakoczeniem będą jego rozmiary i smak a także dodatki w postaci dużych frytek „steak house”, sałatki na styl meksykański oraz kompozycji ciekawych sosów na zimno. Na polepszenie trawienia i dla podtrzymania amerykańskiego stylu, stek podany będzie z dużą, zimną colą. Na zakończenie amerykańskiej sjesty podamy finezyjne lody z czekoladowym pączkiem.

Zobacz wideo z poprzedniego Wieczoru Kuchni Amerykańskiej (10 sierpnia)

W trakcie trwania imprezy dostępny będzie snack bar w Klubie Kalejdoskop, w którym spróbujecie Państwo amerykańskiego fast – food w jego oryginalnym, amerykańskim wydaniu. Wieczorem odbędzie się impreza taneczna w stylu country "Indianie vs Kowboje". Mile widziane przebrania rodem z dzikiego zachodu, które będą premiowane i nagradzane w barze.

Wieczory tematyczne, promocje i wydarzenia w Słonecznym Zdroju możesz śledzić w naszym Kalendarzu Wydarzeń (kliknij i sprawdź)

Cena: 90 zł
Miejsce: Taras słoneczny w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness
Termin: 10 i 24 sierpnia 2013
Prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel.: 041/ 378 88 21 lub email: fb@slonecznyzdroj.pl

 

Flaga USA

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij