Nasze Dobre Świętokrzyskie - z placu budowy na uroczystą galę

21 listopada 2013 r. w Kielcach odbyła się gala Nasze Dobre Świętokrzyskie, zorganizowana po raz szósty przez gazetę Echo Dnia celem nagrodzenia najlepszych produktów i usług z województwa świętokrzyskiego.

21 listopada 2013 r. w Kielcach odbyła się gala Nasze Dobre Świętokrzyskie, zorganizowana po raz szósty przez gazetę Echo Dnia celem nagrodzenia najlepszych produktów i usług z województwa świętokrzyskiego. Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju znalazł się w gronie wyróżnionych.

Otrzymanie wyróżnienia nie było jednak jedynym miłym akcentem tego wieczoru. Prawdziwym zaskoczeniem i autentyczną przyjemnością było dla nas spotkanie przedstawicieli firmy ZIO-MAX z Kielc (również wyróżnionej w plebiscycie), która wykonała dla naszego hotelu instalację sanitarną i wewnętrzną oraz technologię kotłowni. Z placu budowy na uroczystą galę po wyróżnienia - taka sytuacja możliwa była dzięki owocnej współpracy naszych firm. 

Na zdjęciu Karol Bielecki (przedstawiciel Przedsiębiorstwa Handlowo-Instalacyjno-Budowlanego ZIO-MAX z Kielc) i Agnieszka Dąbrowska (dyrektor generalny Słonecznego Zdroju)

Nasze Dobre Świętokrzyskie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij