Nasze Dobre Świętokrzyskie - z placu budowy na uroczystą galę

21 listopada 2013 r. w Kielcach odbyła się gala Nasze Dobre Świętokrzyskie, zorganizowana po raz szósty przez gazetę Echo Dnia celem nagrodzenia najlepszych produktów i usług z województwa świętokrzyskiego.

21 listopada 2013 r. w Kielcach odbyła się gala Nasze Dobre Świętokrzyskie, zorganizowana po raz szósty przez gazetę Echo Dnia celem nagrodzenia najlepszych produktów i usług z województwa świętokrzyskiego. Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju znalazł się w gronie wyróżnionych.

Otrzymanie wyróżnienia nie było jednak jedynym miłym akcentem tego wieczoru. Prawdziwym zaskoczeniem i autentyczną przyjemnością było dla nas spotkanie przedstawicieli firmy ZIO-MAX z Kielc (również wyróżnionej w plebiscycie), która wykonała dla naszego hotelu instalację sanitarną i wewnętrzną oraz technologię kotłowni. Z placu budowy na uroczystą galę po wyróżnienia - taka sytuacja możliwa była dzięki owocnej współpracy naszych firm. 

Na zdjęciu Karol Bielecki (przedstawiciel Przedsiębiorstwa Handlowo-Instalacyjno-Budowlanego ZIO-MAX z Kielc) i Agnieszka Dąbrowska (dyrektor generalny Słonecznego Zdroju)

Nasze Dobre Świętokrzyskie

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close