Słoneczny Zdrój "debiutem roku" w kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie

W tym roku odbyła się już V edycja Kampanii i Konkursu „Hotel Przyjazny Rodzinie”, w ramach której jednym z obiektów uhonorowanych tym szczególnym wyróżnieniem był Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju. Nie jest to jednak jedyna nagroda przyznana buskiemu hotelowi. Słoneczny Zdrój otrzymał także dodatkowy tytuł „debiutu roku”, który jest wyróżnieniem dla hotelu najbardziej „przyjaznego rodzinie” spośród niedawno otwartych. 

W tym roku odbyła się już V edycja Kampanii i Konkursu „Hotel Przyjazny Rodzinie”, w ramach której jednym z obiektów uhonorowanych tym szczególnym wyróżnieniem był Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju. Nie jest to jednak jedyna nagroda przyznana buskiemu hotelowi. Słoneczny Zdrój otrzymał także dodatkowy tytuł „debiutu roku”, który jest wyróżnieniem dla hotelu najbardziej „przyjaznego rodzinie” spośród niedawno otwartych. – Tytuł „debiut roku” jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Już na starcie doceniono nasze starania o komfort i bezpieczeństwo pobytu rodzin z dziećmi, co traktuję jako nagrodę, ale i zobowiązaniem na przyszłość. - mówi Agnieszka Dąbrowska, dyrektor generalny Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju. 

Celem kampanii „Hotel Przyjazny Rodzinie” jest promocja miejsc noclegowych w Polsce, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą czuć się komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. Dotyczy to zarówno specjalnego wyposażenia dla dzieci w różnym wieku, ale również otwartego nastawienia na potrzeby małych gości. Hasło kampanii: DZIECKO VIPEM W HOTELU zwraca uwagę na potrzeby dzieci, aby dziecko w hotelu czuło się wyjątkowym gościem.

Logo Hotel Przyjazny RodziniePrzyznanie certyfikatu potwierdza zaangażowanie Hotelu Słoneczny Zdrój w przygotowywanie oferty zgodnej z potrzebami dzieci. Na najmłodszych w hotelu czekają m.in.: Kids Corner, plac zabaw, specjalne posiłki w Restauracji Ponidzie, Kids Spa oraz inne udogodnienia. Praktycznie każdy detal hotelu - począwszy od noclegów, poprzez wyżywienie, ofertę Spa, aż na dodatkowych atrakcjach kończąc - został pomyślany w taki sposób, aby zapewnić rodzinom z dziećmi bezpieczeństwo i radość ze wspólnie spędzanych chwil.
Wśród udogodnień dostępnych w pokojach znajdziemy m.in: łóżeczko z materacem dla małego dziecka, podgrzewacz do butelek, zabezpieczenia kontaktów, czy wanienkę do kąpieli dziecka. Przeglądając kartę menu natrafimy natomiast na uwielbiane przez małych łasuchów lody, ciasta i desery. To co natomiast zwraca uwagę rodziców zatroskanych o dobro swoich pociech, to plastikowe naczynia i sztućce, kolorowanki dostępne dla urozmaicenia czasu w restauracji, czy krzesełka do karmienia dzieci. Należy przy tym nadmienić, że Słoneczny Zdrój korzystając z dobrodziejstw lokalnej natury, przygotowuje posiłki w oparciu o ekologiczne warzywa i owoce.

Oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji, w Słonecznym Zdroju znajduje się też wypożyczalnia rowerów. Dzięki temu rodziny z dziećmi mogą wyruszać na przejażdżki po trasach rowerowych ciągnących się w okolicach Buska - Zdroju. Podczas takiej wyprawy poznają uroki ponidziańskiej przyrody, w tym m.in. znajdujący się w Wełczu niezwykły okaz sosny zwyczajnej z korzeniami wyrastającymi wysoko ponad ziemię. W pobliżu Buska-Zdroju, w miejscowości Pacanów znajduje się Europejskie Centrum Bajki, któremu patronuje sam Koziołek Matołek. Na rodzinne wyprawy polecamy również przejażdżkę historyczną Ciuchcią Expressem Ponidzie, kursującą pomiędzy Pińczowem a Jędrzejowem.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close