Rezerwuj ofertę online

Cena już od730/noc
 • FB - Pełne wyżywienie
 • min. 6 nocy

Nieodpowiednie żywienie, brak ruchu i stres to nasza codzienność. Dodajmy do tego często niesprzyjające uwarunkowania genetyczne i biologiczne organizmu, a otrzymamy niepożądany stan nadwagi lub otyłości, którego następstwem są powikłania zdrowotne. Przedstawiamy Państwu wczasy odchudzające oparte na wyjątkowym programie, którego celem jest zmiana stylu życia, a nie tylko redukcja masy ciała. Stosowany w trakcie wczasów odchudzających w Hotelu Słoneczny Zdrój model racjonalnego żywienia oparty jest na wykorzystywanym z powodzeniem od kilkunastu lat programie odchudzania, nastawionym na obniżenie masy ciała, uzyskanie szczupłej sylwetki i zwalczanie związanych z otyłością czynników ryzyka innych chorób.

Wczasy Odchudzające obejmują:

 • Pełnowartościową dietę redukcyjną, opartą o autorską dietę doktora Dariusza Klareckiego, składającą się z minimum 4 posiłków dziennie skomponowanych indywidualnie do potrzeb Gościa o wartości energetycznej ok.1200 - 1800 kcal (również dla diabetyków).
 • Pierwsze spotkanie z dietetykiem uwzględnia:
 1. wywiad żywieniowy z ostatnich 24-godzin (anamneza) - pozwalający na określenie dotychczasowych nawyków i preferencji żywieniowych. Stanowi podstawę do skomponowania diety indywidualnie dobranej pod względem ilościowym i jakościowym. Ponadto umożliwia wskazanie błędów żywieniowych i ich eliminację
 2. określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie
 3. obliczenie wskaźników BMI, WHR oraz należytej masy ciała
 4. analiza wyników badań biochemicznych, pomiar ciśnienia tętniczego krwi i glikemii.Prosimy o okazanie posiadanej aktualnej dokumentacji diagnostycznej i ewentualnie leczniczej przy pierwszej wizycie. 
  Pozostała diagnostyka w razie konieczności możliwa jest do wykonania odpłatnie w laboratorium wskazanej placówki opieki zdrowotnej (np. profil lipidowy).
 • Stałą opiekę dietetyka polegającą m.in. na analizie danych, określeniu błędów dietetycznych.
 • 3 zabiegi/doba/osoba wg zaleceń lekarza, 
 • Indywidualne konsultacje lekarskie,
 • Konsultację specjalistyczną,
 • Codzienną gimnastykę w basenie,
 • Codzienne zajęcia ruchowe - Cardio Room
 • Minimum 6 noclegów w pokoju jednoosobowym, dwuosobowym lub apartamencie.

Istnieje możliwość dostosowania pobytu do prowadzonej dotychczas przez Państwa diety.

Ponadto do dyspozycji Gości:

 •  basen, jacuzzi, sauny (fińska i IR), tężnia solankowa,
 • Cardio Room,
 • dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie całego Hotelu,
 • bezpłatny, monitorowany parking.

Profesjonalną opiekę zapewnią m.in.:

Dariusz Klarecki - opiekun na wczasy odchudzające

 lek. med. Dariusz Klarecki

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Karierę zawodową rozpoczął w  111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu, w jednostkach wojskowych m.in. jako Szef Służby Zdrowia Pułku, oraz w 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym na stanowiskach Starszego Asystenta i lekarza POZ, a później Kierownika Zakładu Przyrodoleczniczego.

Po przejściu do rezerwy rozpoczął pracę w Sanatorium Uzdrowiskowym w Busku Zdroju. Ściśle współpracuje z Euromedica Polska z siedzibą w Warszawie oraz Bestvibe-Systems Ossy Leiser w Trier. Podczas lat aktywnej pracy pełnił również funkcję V-ce Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Balneologii, Bioklimatologii i Medycyny Fizykalnej, a od kilku lat sprawuje funkcję Konsultanta Krajowego Biomechanicznej Stymulacji /BMS/ będąc jednocześnie członkiem Rady Naukowej BMS.
Posiada specjalizacje w zakresie m.in.: specjalista medycyny fizykalnej i balneoklimatologii, epidemiolog.

 

 

Dietetyk mgr Agnieszka Bech

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Studia licencjackie
ukończyła na kierunku dietetyka kliniczna, natomiast magisterskie na
kierunku dietetyka w sporcie. Odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu
żywienia w chorobach oraz żywienia osób aktywnych fizycznie. Pasjonatka
zdrowego stylu życia.

 

 

 

Goście o wczasach odchudzających

  "Dwa tygodnie jakie spędziliśmy z żoną spełniły nasze oczekiwania, zarówno pod względem warunków pobytu jak również profesjonalnej obsługi. Pan doktor Klarecki zasługuje na najwyższe uznanie ponieważ przez dwa tygodnie otoczył nas wspaniałą opieką, dopasował odpowiednie zabiegi i dietę, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Będąc w sanatorium zawsze korzystamy z diety odchudzającej, ale tak wspaniałej diety jeszcze nigdy nie mieliśmy w żadnym, a staramy się bywać w najlepszych. Smaczne, pięknie podane potrawy świadczą o bardzo wysokiej klasie kucharzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z terapii manualnej Pani Sylwii oraz Panów Maćka i Michała. W przyszłym roku napewno przyjedziemy do Was..."

- Magdalena i Marek P., źródło: Tripadvisor 

Wczasy Odchudzające

Cena Pakietu :

dla 1 osoby w pokoju jednoosobowym 480 PLN / doba 

dla 2 osób w pokoju dwuosobowym 730 PLN / doba 

dla 2 osób w apartamencie 920 PLN / doba 

Pakiet jest rabatowany programem lojalnościowym "Słoneczne Powroty".

Dodatkowe informacje:

- doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o 12.00
- pobyt rozpoczyna się kolacją, 
- opłata klimatyczna nie jest wliczona w koszt pakietu i wynosi 3,50 zł/ doba/osoba
- Prosimy o zabieranie ze sobą dotychczasowej dokumentacji medycznej, która pomoże w przygotowaniu odpowiedniego procesu leczenia

 

Kontakt z Hotelem Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness:

 +48 41 310 11 13

 

Cena już od730/noc

Korzyści z rezerwacji online

 • Gwarancja najniższej ceny pokoi tylko na naszej stronie www
 • Otrzymujesz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
 • Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji

Ważne informacje o rezerwacji

 • Zameldowanie: od 14:00
 • Wymeldowanie: do 12:00
 • Dzieci w wieku do lat 4 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Dzieci w wieku od lat 14 są liczone jako pełnopłatne. Dodatkowa opłata za wyżywienie doliczna jest zgodnie z ustaleniami podczas rezerwacji.
 • Opłata za zwierzę wynosi 50 zł / doba. (akceptujemy zwierzęta do 5 kg)

   

 • Dopłata za przedłużenie doby wynosi 30zł za każdą rozpoczętą godzinę (po wcześniejszym ustaleniu z recepcją lub działem rezerwacji)
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij