Zapraszamy na indywidualne konsultacje z naszymi specjalistami. Skorzystać z nich mogą zarówno Goście hotelowi, jak i Klienci spoza hotelu. Rezerwację można dokonać pod nr tel. 41  378 89 00 lub przez e-mail: spa@slonecznyzdroj.pl

Dietetyk mgr Agnieszka Bech

 Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Studia licencjackie ukończyła na kierunku dietetyka kliniczna, natomiast magisterskie na kierunku dietetyka w sporcie. Odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu żywienia w chorobach oraz żywienia osób aktywnych fizycznie. Pasjonatka zdrowego stylu życia.

 • konsultacje w zakresie oceny stanu odżywiania
 • indywidualne diety redukujące masę ciała lub modyfikujące jego proporcje
 • diety bogatoenergetyczne w niedowadze
 • diety w poszczególnych jednostkach chorobowych
 • żywienie dzieci
 • żywienie kobiet w ciąży

Pierwsza konsultacja dietetyczna obejmuje:

 • Wywiad żywieniowy z ostatnich 24-godzin - pozwalający na określenie dotychczasowych nawyków i preferencji żywieniowych. Stanowi podstawę do skomponowania diety indywidualnie dobranej pod względem ilościowym i jakościowym. Ponadto umożliwia wskazanie błędów żywieniowych i ich eliminację.
 • Określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie (badanie antropometryczne). Obliczenie wskaźników BMI, WHR i należytej masy ciała. 
 • Analiza wyników badań biochemicznych, pomiar glikemii. Wskazane jest okazanie posiadanej aktualnej dokumentacji diagnostycznej i ewentualnie leczniczej przy pierwszej wizycie. 

Po pierwszej wizycie dietetyk analizuje zebrane informacje i układa indywidualny program dietetyczny. Otrzymują Państwo dane dotyczące wartości energetycznej diety, którą dotychczas Państwo prowadzili oraz proporcji poszczególnych składników. Na podstawie wywiadu żywieniowego określane są błędy żywieniowe, które należy wyeliminować w trakcie prawidłowo prowadzonej diety. Otrzymuja Państwo również listę wskazówek dietetycznych dotyczących sposobu żywienia zarówno w trakcie diety jak i po jej zakończeniu. Ponadto listę produktów spożywczych, które są zalecane oraz tych, które należy spożywać w ograniczonych ilościach lub całkowicie wykluczyć. Dla ułatwienia wprowadzenia  nowego modelu żywienia w pierwszych tygodniach dietetyk przygotowuje menu z wartością energetyczną każdego posiłku na okres 2 tygodni. Dodatkowo po 3 dniach od wizyty otrzymają Państwo specjalnie przygotowany informator zawierający pełny opis oraz listę zakupów na poszczególne dni wraz z tabelą zamienników danej racji pokarmowej. Lista przepisów potraw znajdujących się w jadłospisie ułatwia samodzielne prowadzenie diety.
Następne spotkania służą kontroli prowadzonej diety oraz ewentualnym modyfikacjom. 

Cena:

 • pierwsza wizyta: 150 zł
 • kolejna wizyta: 120 zł 

Rezerwacja:

Rezerwacji można dokonać bezpośrednio w recepcji Vitality Medical Spa & Wellness, pod nr tel. 41 378 89 00 lub przez e-mail: spa@slonecznyzdroj.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij