Kabareton. Wystąpią Czwarta Fala oraz Weźrzesz

Zapraszamy na 3 godziny doskonałej zabawy przy znanych kabaretach - Weźrzesz oraz Czwarta Fala.

Zapraszamy na 3 godziny doskonałej zabawy i niepohamowanego śmiechu przy znanych kabaretach - Weźrzesz oraz Czwarta Fala.

Kabaret Weźrzesz
Kabaret WeźrzeszKabaret Weźrzesz to zyskujący na popularności duet - Anety Kwapisz i Jarka Pająka. Nagradzani na najbardziej prestiżowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa (zwyciestwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz cześciej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Smiechem, Ryjek, Sabat Czarownic oraz Kabaretowe Wakacje z Duchami. Kabaret serwuje skecze o zróżnicowanej tematyce - od relacji damsko męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Wszystko okraszone inteligentnym żartem.

Kabaret Czwarta Fala
13 miliardów lat temu nastąpił Wielki Wybuch 4,6 miliarda lat temu zaczęła tworzyć się Ziemia a w sierpniu 2009 roku powstała Czwarta Fala. Można powiedzieć, że zrodziliśmy się z Kabaret Czwarta Falagruzów dwóch kieleckich formacji – Yamha oraz Pocisnę. Nasza historia jest jak na razie bardzo krótka, aczkolwiek intensywna. Początki były trudne, co najmniej tak samo jak świadomość tego, że aby cokolwiek grać, trzeba to najpierw napisać. Godziny prób, nieprzespane noce, dziesiątki odwiedzonych lumpeksów celem zdobycia przebrań oraz trzech zdeterminowanych młodzieńców, zaowocowały powstaniem naszego pierwszego programu, pt. ,,Aktywizacja zawodowa obszarów patologiczno – dresiarskich”. Jest on bardzo krótki i bardzo śmieszny – zupełnie jak noc poślubna jednego z naszych kolegów Jedynymi którzy odnieśli wymierne korzyści z naszej działalności, poza publicznością, są szefowie firm produkujących napoje energetyczne. Tak więc Czwarta Fala wyrusza w Polskę aby bawić ludzi oraz zapisywać kolejne karty swojej historii...

Po występie kabaretów imprezę klubową w stylu disco poprowadzi DJ Piotr Węzigowski, na którą Goście kabaretonu mają wstęp gratis!

Miejsce: Klub Kalejdoskop (polub fanpage: Klubu Kajeldoskop)
Termin: 20 czerwca 2014 (piątek)
Godzina: 18.00
Cena: 20 zł./os. (dla Gości przebywających w ramach pakietu Długi Weekend Czerwcowy z Kabaretonem - wstęp za darmo)
Prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel.: 041/ 378 88 23 lub email: fb@slonecznyzdroj.pl. 
Wymagana przedpłata w formie bezzwrotnego zadatku: 50 % do 15 czerwca 2014 lub 100 % w późniejszym terminie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij