Koncert Jacka Wójcickiego w Słonecznym Zdroju

Amatorzy muzyki poetyckiej i filmowej mogą być zadowoleni. Już 1 listopada o godz. 20.30 w Hotelu Słoneczny Zdrój (ul. Bohaterów Warszawy 115, Busko-Zdrój) odbędzie się koncert Jacka Wójcickiego.

Amatorzy muzyki poetyckiej i filmowej mogą być zadowoleni. Już 1 listopada o godz. 20.30 w Hotelu Słoneczny Zdrój (ul. Bohaterów Warszawy 115, Busko-Zdrój) odbędzie się koncert Jacka Wójcickiego, czyli kwintesencja doskonałej muzyki w wykonaniu silnego tenorowego głosu. Koncert to doskonała okazja, aby wspólnie z bliskimi zakończyć święto 1 listopada w zadumie i przy nastrojowej muzyce.

Nie jesteś z Buska-Zdroju? Sprawdź nasz specjalny pakiet pobytowy obowiązujący w terminie koncertu Jacka Wójcickiego: Listopadowe Lśnienie - Długi Weekend 1 Listopada

Jacek Wójcicki

Jacek Wójcicki (ur. 21 stycznia 1960 w Krakowie) – aktor, śpiewak (tenor). Ukończył Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Występuje w teatrze (w latach 1982-1991 w Teatrze Słowackiego w Krakowie), filmach, serialach, kabaretach (w Piwnicy pod Baranami oraz w latach 1992-1997 w Kabarecie Olgi Lipińskiej jako Pan Jacek) i programie dla dzieci Budzik (TVP1) jako Pan Tenorek. Wykonuje piosenki filmowe i serialowe (Szpital na perypetiach, Konie apokalipsy, Ostatni dzwonek).

Bilety w cenie 45 złotych w przedsprzedaży dostępne w recepcji Hotelu Słoneczny Zdrój (ul. Bohaterów Warszawy 115, Busko-Zdrój). W dniu koncertu sprzedaż prowadzona będzie w tej samej cenie w recepcji hotelu pod warunkiem dostępności biletów.
Informacje:
tel. 041/ 378 88 23
email: fb@slonecznyzdroj.pl

Posłuchaj wybranej twórczości artysty:

Miejcie Nadzieję

Modlitwa o wschodzie słońca

 A my nie chcemy uciekać stąd

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij