Find a treatment

Clean the filter
Balneoterapia (Balneologia)

Balneoterapia (Balneologia)

Kąpiele Siarczkowe (Siarkowe)

ca. 15min 30PLN
Read more

Kąpiel Kwasowęglowa (CO2)

ca. 15min 20PLN
Read more

Kąpiel Solankowa

ca. 15min 25PLN
Read more

Kąpiel w zawiesinie borowinowej

Nie wymaga konsultacji lekarskiej.

ca. 15min 30PLN

Kąpiel siarczkowa forte (Nowość)

Jest to kąpiel siarczkowa wzmocniona solą magnezową, która dodatkowo zapewnia większą ilość nośników z którymi siarczki przedostają się do organizmu. Ponadto w przypadku łuszczycy skórnej sole magnezowe przyśpieszają proces keratolizy i keratoplastyki (rozmiękania mas łusek łuszczycowych i rozplem nowego naskórka).

 

ca. 15min 50PLN
Hydroterapia

Hydroterapia

Automatyczny masaż podwodny

ca. 15min 25PLN
Read more

Kąpiel perełkowa

ca. 15min 25PLN
Read more
Fizykoterapia

Fizykoterapia

Fala Uderzeniowa

ca. 10min 40PLN
Read more

Biomechaniczna Stymulacja Mięśni BMS - Mini

ca. 10min 45PLN
Read more

Biomechaniczna Stymulacja Mięśni BMS - Medy

ca. 15min 40PLN
Read more

Biomechaniczna Stymulacja Mięśni BMS - Platforma

ca. 20min 40PLN
Read more

Ultradźwięki

ca. 5min 20PLN
Read more

Fonoforeza na Żelu Borowinowym lub Siarczkowym

ca. 5min 30PLN
Read more

Pole Magnetyczne

ca. 20min 20PLN
Read more

Prąd Galwaniczny

ca. 15min 20PLN
Read more

Jonoforeza z Żelem Borowinowym lub Siarczkowym

ca. 15min 25PLN
Read more

Prądy Diadynamiczne

ca. 15min 20PLN
Read more

Prądy Traberta

ca. 15min 20PLN
Read more

Prądy Interferencyjne

ca. 15min 20PLN
Read more

Prądy Kotza (Rosyjska Stymulacja)

ca. 15min 20PLN
Read more

Prądy TENS

ca. 20min 20PLN
Read more

Elektrostymulacja

ca. 15min 20PLN
Read more

Terapia Sygnałem Pulsacyjnym PST - Mały Aplikator

ca. 50min 30PLN
Read more

Terapia Sygnałem Pulsacyjnym PST - Duży Aplikator

ca. 50min 50PLN
Read more
Kinezyterapia

Kinezyterapia

Pinoterapia NOWOŚĆ

Jest to innowacyjna, nieinwazyjna polska metoda rehabilitacji neurofizjologicznej i psychologicznej. Oparta na dalekowschodniej akupunkturze i akupresurze, refleksoterapii oraz na zasadach działania powięzi, somatycznego i wegetatywnego układu nerwowego. Wykazuje działanie odtruwające i odkwaszające. Stymuluje organizm za pomoca specjalnych gwoździ tzw. klawików. Wpływa na regulację układu krążenia, oddechowego, trawiennego, wydalniczego, rozrodczego oraz endokrynnego.

ca. 30min 100PLN

Kinezyterapia Indywidualna z Elementami Terapii Manualnej

ca. 45min 90PLN
Read more

Kinesiotaping

ca. 20min 30PLN
Read more

Ćwiczenia indywidualne

ca. 30min 40PLN
Read more

Fala uderzeniowa w połączeniu z terapią manualną

Wymaga konsultacji lekarskiej.

ca. 10min 40PLN

Tergumed

Tergumed to unikatowy program ćwiczeń, który stosuje się w zespołach bólowych całego kręgosłupa – szyjnego, piersiowego oraz lędźwiowego.

Tergumed to cztery stanowiska (cztery dla kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego oraz jedno dla szyi), które służą do testowania i treningu mięśni kręgosłupa, odpowiedzialnych za jego stabilizację i pracę. Każde urządzenie wchodzące w skład systemu Tergumed wyposażone jest w czujnik, moduł pomiarowy oraz laptop. Każde urządzenie z serii Tergumed pracuje zgodnie z uwzględnieniem zasad biomechaniki i ergonomii, dzięki temu można pracować szybko i efektywnie.

Przed rozpoczęciem prawidłowego treningu, pacjent przeprowadzany ma test funkcjonalny na każdym urządzeniu z wykorzystaniem biofeedbacku. Biofeedback polega na podążaniu za krzywymi, które pojawiają się na ekranie komputera. Pacjent musi starać się odtworzyć pierwowzór.

Światłoterapia

Światłoterapia

Laser biostymulacyjny

ca. 15min 20PLN
Read more

Laser wysokoenergetyczny

ca. 15min 35PLN
Read more

Lampa sollux

ca. 15min 15PLN
Read more
Termoterapia

Termoterapia

PUVA

Światło UVA i UVB 311mm. Ta długość światła jest najskuteczniejsza w leczeniu wielu chorób skóry, a zwłaszcza łuszczycy, bielactwa i atopowego zapalenia skóry. Kabina charakteryzuje się dużą mocą przy jednoczesnym bezpieczeńswie stosowanej terapii. System komputerowy dostosowuje natężenie promieniowania do sylwetki ciała 

ca. 5min 20PLN

Krioterapia ogólnoustrojowa

ca. 3min 50PLN
Read more

Krioterapia miejscowa

ca. 3min 20PLN
Read more
Masaże

Masaże

Masaż klasyczny całościowy

Nie wymaga konsultacji lekarskiej

Masaż klasyczny całościowy. Jest jedną z najstarszych form terapii znaną człowiekowi. Poprzez odpowiednio dobrane techniki ręczne masażysta może uzyskać efekt rozluźnienia mięśni, skóry i tkanek podskórnych, a także zwiększenia ukrwienia w okolicy poddanej zabiegowi, co skutkuje zmniejszeniem bólu i przyspieszeniem gojenia się tkanek. Uzyskany efekt rozluźnienia mięśni wpływa także na rozluźnienie psychofizyczne, pomagając walczyć ze stresem i zmęczeniem psychicznym.

ca. 60min 150PLN

Masaż klasyczny częściowy

/ Cena: 90 zł / Czas: 30' /  lub  / Cena: 35 zł / Czas: 15'

Nie wymaga konsultacji lekarskiej

Masaż klasyczny częściowyJest jedną z najstarszych form terapii znaną człowiekowi. Poprzez odpowiednio dobrane techniki ręczne masażysta może uzyskać efekt rozluźnienia mięśni, skóry i tkanek podskórnych, a także zwiększenia ukrwienia w okolicy poddanej zabiegowi, co skutkuje zmniejszeniem bólu i przyspieszeniem gojenia się tkanek. Uzyskany efekt rozluźnienia mięśni wpływa także na rozluźnienie psychofizyczne, pomagając walczyć ze stresem i zmęczeniem psychicznym.

Masaż limfatyczny manualny

Wymaga konsultacji lekarskiej

Masaż limfatyczny manualnyJest to rodzaj specjalistycznego masażu wykorzystywanego przy leczeniu różnego rodzaju obrzęków. Poprzez bardzo delikatne techniki ręczne masażysta powoduje zwiększenie przepływu płynu limfatycznego, co skutkuje udrożnieniem dróg przepływu chłonki, zmniejszeniem obrzęku oraz ułatwieniem funkcjonowania tkanek, utrudnionym podczas obrzęku. W dłuższym okresie czasu stosowanie drenażu pomaga w wytworzeniu zastępczych dróg krążenia limfy, co zapobiega nawrotom obrzęków.

ca. 30min 80PLN

Masaż wibracyjny Aquavibron

ca. 15min 20PLN
Read more

Masaż Aquamed

ca. 20min 30PLN
Read more

Sekwencyjny Masaż Uciskowy

/ Cena: 35 zł / Czas: 45' lub / Cena: 40 zł / Czas: 60'/

Read more

Masaż miodem NOWOŚĆ!!!

Usuń toksyny i wysmuklij swoje ciało podczas intensywnego masażu miodem. Zaczerwienienie pojawiające się na skórze świadczy o wzmożonym przepływie krwi i limfy, a co za tym idzie przyśpieszeniu przemiany materii, uelastycznieniu naskórka i redukcji cellulitu. Masaż newralgicznych części ciała, tj. bioder, ud i brzucha skutecznie wymodeluje Twoje ciało i nada skórze gładkości.

ca. 40min 120PLN
Zajęcia ruchowe

Zajęcia ruchowe

Ćwiczenia w wodzie

Nie wymaga konsultacji lekarskiej 

Ćwiczenia w wodzie prowadzone przez fizjoterapeutę dla grupy osób wykonujących w tym samym czasie to samo ćwiczenie na basenie. Środowisko wodne odciąża stawy człowieka i jednocześnie daje optymalne warunki do treningu mięśni w przypadku schorzeń stawów kończyn dolnych i kręgosłupa.

Ćwiczenia grupowe

Nie wymaga konsultacji lekarskiej 

Są to ćwiczenia prowadzone przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę w specjalnie przystosowanej do tego celu sali, wyposażonej w materace oraz liczne przybory niezbędne do prowadzenia i uatrakcyjnienia zajęć: różnej średnicy piłki, ciężarki, kolorowe taśmy, itp. Ćwiczenia mają charakter ogólnousprawniający, wzmacniający, rozciągający i rozluźniający. 

Pilates

„Inteligentna gimnastyka” – system ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. Pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Stosując tę technikę dbamy o mięśnie, które w innych treningach są zaniedbywane, ponieważ są one małe i położone głęboko w naszym ciele. Trening ten wymaga dużej samokontroli. Pilates jest świetnym lekiem na problemy z kręgosłupem wynikające z osłabionego gorsetu mięśniowego. Cały trening przebiega przy relaksacyjnej muzyce.

TBC (Total Body Condition)

Forma aktywności ruchowej polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała. Skuteczność TBC wynika z wielokrotnego powtarzania tych samych ćwiczeń kształtujących pośladki, biodra, uda, ramiona, brzuch i biust. Poddając się działaniu TBC wyrzeźbisz mięśnie i ukształtujesz sylwetkę, zwiększysz wydolność fizyczną. Dzięki uzyskanej poprawie koordynacji ruchów przyśpieszysz spalanie tłuszczu oraz polepszysz przemianę materii.

 

Dance aerobik

Ta forma aktywności ruchowej charakteryzuje się tanecznymi krokami, tworząc w całości układ choreograficzny. Pozwala wyzwolić duże pokłady energii, wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację i pamięć ruchową, spala tkankę tłuszczową oraz usprawnia funkcjonowanie układu sercowo – naczyniowego.

Step

Intensywny trening z wykorzystaniem platformy, który pozwala na spalenie dużej ilości kalorii. Składa się z różnych układów wykorzystywanych przy dynamicznej muzyce. Praca aerobowa oraz wzmacnianie dolnych partii ciała odbywa się tutaj jednocześnie. Wysokość stopnia podczas ćwiczeń może ulec zmianie i uzależniona jest od kondycji osoby ćwiczącej oraz poziomu opanowania sekwencji kroków.

Body Ball

Jest to trening z piłką o średnicy 55 – 65 cm, należący do grupy ćwiczeń równoważnych. Podczas szukania balansu przy wykonywaniu różnorodnych pozycji, wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy (mięśnie posturalne). Trening na piłce poprawia umiejętność czucia ciała w przestrzeni, czyli propriocepcję. Ćwicząc z piłką można rozwijać sprawność całego organizmu oraz wybrane partie ciała.

Aqua aerobic

To bezpieczna dla kręgosłupa i przyjemna dla ćwiczących forma aktywności fizycznej. Ćwiczenia w wodzie są bardziej efektywne ze względu na opór wody. Nie obciążają stawów i kręgosłupa, rozwijają wytrzymałość mięśni, a także poprawiają ogólną sprawność i wydolność fizyczną organizmu. Ponadto ciśnienie hydrostatyczne działa na ciało jak masaż limfatyczny, a ponieważ w masowanym ciele lepiej krąży krew i limfa, szybciej usuwane są z niego toksyny - główne przyczyny celullitu. Warto również wiedzieć, że podczas zajęć aqua aerobic spalamy nawet 350 kcal w ciągu 30 minut. 

Bokwa

Nazwa Bokwa jest kombinacją dwóch wyrazów („bo” pochodzi od light kick boxingu, a „kwa” odnosi się do tańca afrykańskiego i kultury Kwaito). Bokwa Fitness to intensywne ćwiczenia łączące elementy południowo afrykańskiego tańca wojennego, kickboxingu i stepu. Ruchy w Bokwa Fitness są kombinacją figur, liter i numerów oraz znaków amerykańskiego języka migowego. Atmosferę zajęć dodatkowo podgrzewają towarzyszące im gorące rytmy latynoskie, afrykańskie, a także muzyka house i pop. Bokwa jest uniwersalnym językiem znaków, kombinacją amerykańskiego języka znaków i języka znaków Bokwa, dzięki czemu instruktorzy i uczestnicy mogą sygnalizować sobie wzajemnie kolejny ruch. Bokwa jest zabawnym ćwiczeniem ruchowym, które sprawia, że dzieci dorośli i seniorzy stają się zdrowsi, bardziej pełni energii, podczas gdy spalają nawet do 1200 kalorii na godzinę. Uczestnicy, skupieni na nauce i wykonywaniu kroków, bardzo często zapominają ,że naprawdę intensywnie ćwiczą. W Bokwa każdy może wykonać dowolny krok i w związku z tym pomysł choreograficznej złożoności w ogóle nie istnieje.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close